Firmamızın Tarihçesi

ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 2009 da bilişim – yazılım üzerine faaliyet göstermiştir. Birçok projede yer alan firmamız faaliyet alanlarını geliştiricektir.

 • 2009

  Küçük işlerle başladık

  Firmamızın ilk yılıydı. Ne kadar ileri gidebileceğimizi bilemiyorduk. Firma olarak kaç yıl ayakta kalabileceğimizden bile emin değildik. Fakat Şanlıurfa'da kurulan firmamız yazılım konusunda piyasada deneyimli arkadaşlarımızla küçük ama dikkat çekici işlerle piyasanın dikkatini çektik. Üniversite yılı öncesinde ve dönem içinde çalışmış olduğumuz STK'lara ve derneklere ücretsiz yapmış olduğumuz yazılım hizmetleri profesyonel hayatımızda bize yok gösterdi.

 • 2010

  İlk Çalışanlar

  Piyasanın yazılım eksikliklerini ve yanlışlıklarını fark ettik. Aynı zamanda daha istikrarlı ve genişlediğimizi fark ettik. Ciddi şekilde büyüttüğümüz için yeni bir ofise ihtiyacımız vardı. Yeni bir yer bulmaya başladık. Sonuç iyidi. Freelance iş vereye başladık.

 • 2011

  Yeni Depolarımız oldu.

  Yazılımın yanında Donanım alım satım işlerimizde olduğu için yeni bir depo daha tutmaya karar verdik. İnternetten , magazadan , lokasyon ve bölgesel satışlarımız arttığı için yeni depo tutmaya karar verdik.

 • 2012

  Kapasitemizi Geliştirdik

  Yolculuğumuz bizi daha yükseğe getirdi. Bilgi Teknolojisi, verileri analiz etme ve sunma şeklimizi tamamen değiştirdi. Yeni teknolojileri benimsedik ve müşterilerimizin en yeni analizleri almasını sağladık. Geleceğe doğru ilerledikçe, hizmetlerimizi güçlendirmek için yeni teknolojilerin tüm potansiyelinden yararlanmayı amaçladık.

 • 2013

  Bulut Sistemine daha çok önem verdik.

  Müşterilerimizin bulut sistemine daha çok önem vermesini ve bunun gerekliliklerini seninerler hazırlayıp anlattık

 • 2014

  Teknik Servisde de Ön Plana Çıktık

  Sistem kurtarma , veri yedekleri kurtarma sistem ağları gibi teknik servislerimize gelişirdik.

 • 2015

  Anti-Virus bayiliklerimiz oldu

  G-Data ve Eset gibi antiviruslerin Şanlıurfa kurumsal bayiliklerini aldık. Viruslerden korunma hakkında yıl içinde seminerler yapıldı.

 • 2016

  Sosyal Projelere Daha Çok Önem Verdik.

  Sodes , Avrupa birliği , Halk Eğitim , Milli Eğitim , Bakanlık projelerinin içinde eğitim olarak yer aldık. Bilgisayar temel eğitimleri , web tasarım eğiitmleri , sistem bakımı kurulumu tamirat ve teknik servis kursları açıldı

 • 2017

  Sosyal Projelere Devam Ederken Hem Kursiyerlere İstihdam Oluşturduk Hemde Danışmanlık Hizmetlerine Başladık

  Kursiyelerimizi iş hayatına hazırlar gibi eğitim verdik. Başarılı kursiyelerimize iş fırsatları sunduk. Çeşitli sektörlerde çeşitli departmanlarda iş verenlerle buluşturduk. Böylece hem iş fırsatları oluştururken hemde sektöre faydalı bireyler yetiştirdik. Bu yılda faaliyete geçen danışmanlık hizmetlerimizde bilişim ,teknoloji ,alt yapı ve internette görünülük olarak da hizmet vermeye başladık.

 • 2018

  Yatırımlarımıza Hız Verdik.

  Kendi scriptimiz olan haber sitemizi yayınladık. Bir callcenter kurduk , Dijiturk bayiliklerimiz oldu.

 • 2019

  Kripto Para , Dijital Yatırımlar , Dijital Reklamlar Hakkında Seminerler Yapıldı

  Kripto Para , Dijital Yatırımlar , Dijital Reklamlar , E - Ticaret , Stokluk Satış ve Stok Satışlar mobil uygulamaları hakkında bilgi verildi.

Nasıl yardım edebiliriz?

ArtSOFT BİLİLM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ile e – mail yada telefon ile iletişim kurun.

Birinci sınıf bir iş planı danışmanı mı arıyorsunuz?

error: Content is protected !!